خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

مقاله ترجمه شده حسابداری◄ سیستم های حسابداری ABC و...◄26 صفحه ترجمه، ،کیفیت عالی،12000 تومان

  Are ABC and RCA Accounting Systems Compatible with Lean Management  برای دانلود رایگان مقاله اصلی به زبان انگلیسی  اینجا  کلیک کنید  آیا سیستم های حسابداری ABC و RCA با  مدیریت های کم سود انطباق دارند؟

   

   چکیده

    به محض این که تعدادی از شرکت های ایالات متحده با رقابت سر سختانه در دهه ی 1980 (عمدتا از سوی شرکت های ژاپنی) مواجه شدند تعدادی از مدیران در شرکت های کار خانه ای ایالات متحده به سیستم های حسابداری شان به عنوان منابع اطلاعاتی برای کمک در صحنه ی رقابت نگاه کردند اما متوجه شدند که سیستم های حسابداری شان این ویژگی را ندارند.

   سیستم های حسابداری به منظور پشتیبانی گزارش های مالی که درباره ی آماده سازی پروژه ها واطلاعاتی در باره یمحصولات وسرویس دهی ها یی که از شکل طبیعی خارج شده بودند بود و این گونه اطلاعات  برای طراحی وکنترل تصمیم گیری زمانی به مدیران می رسید که خیلی دیر بود. در این زمان روبین کوپر و رابرت کاپلن ABC را معرفی کردند.آن به عنوان مسیری برای بازیابی ارتباط هزینه های سیستم دیده می شد و شرکت های ایالات متحده شروع به گسترش سیستم های ABC شدند. مطالعات موردی  این سازگاری ها را به ترتیب زمانی گزارش می کردند .

    دیدگاه های مدیران این محصولات به سمت بالا ترین قسمت برگشت. تغییراتی در قیمت گذاری محصول ،تبلیغات و تصمیم گیری های پیچیده بر مبنای هزینه های  ABC منجر به گسترش هایی در امتیاز بندی و رقابت برای تعدادی از شرکت های ایالات متحده شد. در همان زمان تعدادی از شرکت های پیشروی رقیب  به کار خانه های ایالت متحده که شرکت های کم سود نامیده می شدند یورش بردند.

     بااستفاده از واژه " کم سود"  منظور من شر کت های "کم سود وکم درآمد" ی که با اهداف مالی کوتاه مدت و اغلب بدون ارزش گذاری بر تاثیر مشتری و سایر مشخصه ها تخفیف می دهند ،نیست. بلکه من به شرکت هایی ارجاع می دهم که به وسیله ی یک نوع خاص از مدیریت و سیستم تولید از اسراف صرف نظر می کنند.

     به عنوان مثال شرکت محصولات تولیدی تویوتا یا گونه های دیگرآن است.اسراف هرگونه فعالیت یا تجیدید منبع که مشتری ارزشی برای پرداخت آن نمی بیند را شامل می شود.  

  یک سیستم تولید کم سود به طور مداوم از اسراف صرف نظر می کند و به طرز انعطاف پذیرانه ای  به خواسته های مشتریان ارزش می دهد.

  شرکت هایی که سیستم کم سود دارند بیش تر از تولید برای یک پیش بینی وجستجو برای  بیشترین استفاده از هزینه های ثابت می کوشندتا از طریق ارزش گذاری ودستیابی به نیاز واقعی مشتریان به یک جریان واحد برسند.  کد مقاله: 1261

  برای مشاهده و دانلود سایر مقالات ترجمه شده حسابداری مالی اینجا کلیک کنید


  به روزترین مقالات ژورنال های معتبر خارجی (ISI) را فقط از ما بخواهید


  همین حالا تماس بگیرید ← 09128451668

  aman.nazeri@yahoo.com
  برای مشاهده فهرست مقالات ترجمه شده به تفکیک موضوع  اینجا کلیک کنید


  این مطلب تا کنون 8 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : شرکت ,سیستم ,حسابداری ,متحده ,ایالات ,تعدادی ,ایالات متحده ,مقالات ترجمه ,سیستم تولید ,ارزش گذاری ,تصمیم گیری ,
  مقاله ترجمه شده حسابداری◄ سیستم های حسابداری ABC و...◄26 صفحه ترجمه، ،کیفیت عالی،12000 تومان

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر